Skvelý úspech našich mladých hasičiek

 04.10.2022

Skvelý úspech mladých hasičiek

Dňa 1.10.2022 sa v obci Čaňa konala Halová súťaž mladých hasičov od 8 do 16 rokov, čo bola zároveň poslednou ligovou súťažou v Lige mladých hasičov. 

Za DHZ PAŇOVCE sa zúčastnili dve družstvá v kategórii dievčat. 
Sezónu sme ani nemohli úspešnejšie ukončiť.
Veľké dievčatá s maximálnym prehľadom a istotou zdolávali disciplínu za disciplínou, zvládli všetky bez trestných bodov a vybojovali si 1. miesto na Halovej súťaži. ????????????
Keďže je koniec sezóny, vyhodnotila sa aj Liga mladých hasičov, v ktorej sa započítavali body za 3 najlepšie umiestnenia na súťažiach v tomto roku. Absolvovali sme 4 súťaže, z toho 3x sme sa umiestnili na 1. mieste a 1x na 2. mieste. Takže za tri prvé miesta sme získali 45 bodov, čo nám zaistilo prvenstvo aj v ligovej tabuľke. Získali sme aj putovný pohár za Ligu mladých hasičov ????
Menšie dievčatá pohár síce nezískali ale za to majú skúsenosti z ďalšej súťaže. Uzlová štafeta bola bez trestných bodov, aj štafetu 5x30 m zvládli bravúrne bez chyby. Sú perspektívne, šikovné a nevzdávajú sa. Veríme že úspechy sa časom dostavia aj u nich. 
Sezóna 2022 bola pre našich mladých hasičov veľmi úspešná. To množstvo tréningov, snaha, vytrvalosť a bojovnosť našich súťažných družstiev priniesli svoje ovocie v podobe vytúžených víťazstiev. Sme veľmi hrdí na našich mladých hasičov. Krásne reprezentovali nie len DHZ ale aj obec Paňovce počas celého roka a máme úprimnú radosť z ich úspechov. 
Tešíme sa na novú sezónu v roku 2023 a už sa nevieme dočkať prvej súťaže. 

Zoznam aktualít:

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 >