Informácia o sčítaní obyvateľov v obci Paňovce

15.03.2021

Informácia o sčítaní obyvateľov našej obce

Dňa 15. februára 2021 začalo Sčítanie obyvateľov a bude prebiehať do 31. marca 2021. Nezabudnite na túto svoju povinnosť a sčítajte sa v pohodlí domova a bezpečne prostredníctvom svojho počítača, tabletu či mobilného telefónu. Elektronický formulár nájdete na stránke www.scitanie.sk alebo si stiahnite mobilnú aplikáciu. Prosíme našich občanov, aby pomohli starším spoluobčanom so sčítaním, ak ich o to požiadajú.

K dnešnému dňu, t.j. 15.03.2021, sú občania našej obce sčítaní na 75,55 %.

Tí občania, ktorí sa nedokážu sčítať elektronicky, budú mať možnosť sčítať sa prostredníctvom mobilného alebo stacionálneho  sčítacieho  asistenta v  termíne od 1. apríla 2021 do 31. októbra 2021, o čom budú neskôr bližšie informovaní.

Údaje, ktoré sa sčítaním obyvateľov v roku 2021 získajú, budú tvoriť pre každú obec základ pre prerozdeľovanie výnosov daní obciam, preto je nesmierne dôležité, aby sme sa sčítali v čo najväčšom počte.

Zoznam aktualít:

1 2 3 >